^Į viršų
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Juk dar pameni – lėkėme sparčiai, draikės vėjy pašėlusiai karčiai, tik pirmyn – ošė svaigiai versmė – vienas tikslas, viena nuodėmė. Kai pailsom – aš skyniau gėles, ir paleidau tavas vadeles ... Išsisklaidė laukuos mano pasakos, vėjo gūsyje pėdsakai pasagų. Gal tai laisvė klajoti vienai – vadeles stipriai spaudžia delnai ir pirmyn neša laiko tėkmė, juk sugrįš mano žirgas – sėkmė...


VšĮ "Sava Guboja"
Telefonas: 8 (682) 14311
e-mail: info@jojimocentras.lt

Pasaka...

Sava Guboja

Jojimo centras

Seminarai

Seminarai su žirgais


Jojimo centro seminarai vysto vadovavimo įgūdžius, remiantis daugemete patirtimi, dirbant su žirgais - jų rezultatai dažnai apibūdinami, kaip "gyvenimą keičiančiais".
Unikali jojimo meno ir ne tiesioginio instruktavimo kombinacija (derinys) suteikia efektyvių įžvalgų, kurios palengvina žinių panaudojimą praktikoje.


Žirgas yra ekspertas (žinovas), greitai suprantantis ir atsakantis į žmogaus ketinimus ir neverbalinę komunikaciją. Jis suteikia greitą, sąžiningą ir tikslų atgalinį ryšį apie žmogaus elgesį tuo metu - taip suteikdamas instruktavimo (treniravimo, coachingo) patirties, kuri greitai, stipriai ir veiksmingai pataiko į dalyko esmę.


Iki 93% turinio prasmės yra perduodama ne žodžiu. Dėl žirgų grobio (aukos) instinktų, padidėjusio jautrumo ir dydžio žmogus sąmoningai elgiasi sąžiningai ir tiksliai (kruopščiai, taikliai). Žirgai skaito mūsų energijos ir kūno kalbos tikrumą ir reaguoja į tai, ką mato - turėdami savyje autentišką veidrodį, atspindintį žmogaus ketinimus ir elgseną.


Mes siūlome 1-5 dienų programas, derinant užsiėmimų su žirgais ir aptarimų sesijas apie lyderystę ir vadovavimą - sutelkiant dėmesį į elgesį, įsitikinimus ir vertybes, būdus kaip padidnti asmeninį poveikį ir veiksmingumą.

 

 

Seminaro akimirka

Copyright © 2014 Jojimo centras "Sava Guboja"