^Į viršų
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Juk dar pameni – lėkėme sparčiai, draikės vėjy pašėlusiai karčiai, tik pirmyn – ošė svaigiai versmė – vienas tikslas, viena nuodėmė. Kai pailsom – aš skyniau gėles, ir paleidau tavas vadeles ... Išsisklaidė laukuos mano pasakos, vėjo gūsyje pėdsakai pasagų. Gal tai laisvė klajoti vienai – vadeles stipriai spaudžia delnai ir pirmyn neša laiko tėkmė, juk sugrįš mano žirgas – sėkmė...


VšĮ "Sava Guboja"
Telefonas: 8 (682) 14311
e-mail: info@jojimocentras.lt

Pasaka...

Sava Guboja

Jojimo centras

Jojimo pamokos

 

 

 

 

Ne paslaptis, kad daugelis mūsų jau vaikystėje svajodavome apie jojimą ant žirgo. Dauguma kaimuose pas senelius ar dėdes turėjome galimybę užsėsti ant šio nuostabaus gyvūno. Ir tik didelis noras bei smalsumas padėdavo šiaip ne taip išsilaikyti balne. Tačiau žirgui panorus prasilėkti laukais vėjo greičiu ir dar peršokti per nuvirtusį medį retai kas išsilaikytų ant šio galiūno.

Jojimas ant sportinio žirgo ir "darbinuko" labai skiriasi. Todėl mes pateikiame teorines žinias kaip techniškai valdyti šiuos gyvūnus ir tuo pačiu metu tai taikome praktikoje. Tokios treniruotės per tam tikrą laiką leidžia žmogui suprasti ir pajausti kaip teisingai valdyti greitakojus. To pasekoje jojimas tampa tikru malonumu.

Norėdami išmokti jojimo paslapčių, susisiektite su mumis nurodytais kontaktais.

Copyright © 2014 Jojimo centras "Sava Guboja"